Zurna Sohbet

Chat, Türkçesiyle “Sohbet” valörına gelmektedir. İnternetin bilgiye ulaşım konusunda sergilediği performanstan sonra internetin yalnızca marifet aktarımı kucakin değil, aynı zamanda eğlence kucakin de kullanılabileceği de düşünüldü. Bunun sonucunda da genel ağ üzerinden insanoğluın bir protez ad kullanarak (nickname) söyleşi yazar eğlenebileceği hem genel ağ siteleri hem de çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, genel ağ üzerinde hiç teşhismadığınız ölçüsüz biriyle mimarilabildiği kabil başkaca teşhisdığınız kişilerle de özel programlar yahut web siteleri vasıtasıyla mimarilabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri teşhisdığınız yahut teşhismadığınız kişilerle genel ağ üzerinden tanıdıkma ve söyleşi ika üzere kurulmuş genel ağ siteleridir. Bu genel ağ siteleri ekseriyetle programlama dilleri kullanılarak yahut hazır scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Temelı chat sitelerine giriş ika etmek kucakin yalnızca nickname (protez insan) kaydetmek ehliyetli olurken bazenlarındaysa sohbete serlamadan önce behemehâl üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar bütün genel ağ kullanıcıları beyninde popüler olan Mynet ve ZurnaNet kabil siteler chat sitelerine serlıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları rağmenızdaki genel ağ kullanıcılarıyla izlence mabeyin nedeniyleünü kullanarak yalnızca hatlı, hatlı ve görüntülü, ünlü ve görüntülü kabil tercihe destelı olarak söyleşi etmenize yardımcı olan nominalmlardır. Chat programlarının şimdiye denli kullanılmış en popüler olanı kısa süre önce Windows aracılığıyla sonlandırılan MSN Messenger isminde müdrike mesajlaşma nominalmıdır. Bir öbür popüler chat izlence olan ve internetin efsane nominalmlarından akseptans edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir