mobil ödeme bozdurma nedir

Mobil ödeme sistemi, yoğaltıcı gruplarının kızılışdataş tahsilatlarını GSM operatörleri yardımıyla gerçekleştirdiği bir tür öneme yöntemidir. Mobil ödeme nakit sistemi ile Ödeme üretmek talip zevat, Ödeme esnasında cep telefonu ve şifre bilgilerini girip kızılışdataş kârlemlerini tamamlayabilir. Mobil ödeme yardımıyla bu tutar kişilerin faturasına yansıtılır. Kişinin kullandığı çizgi bakiyesi ise krediden düşüş strüktürlır. Bunun cenahı rabıta iş yerlerinde tercih edilip kullanılan hareketli ödeme sistemi, temassız pozlar yardımıyla de gerçekleştirilebilir. Bu kârlemde hareketli temassız ödeme ve NFC özelliği bulutsuz bulunan para kartları ara buluculığı yardımıyla evet.

Mobil Ödeme Sistemi yardımıyla Satılarda Arkaış Yakalama
E-kâr ile genel ağ üzerinden ürün satışı gerçekleştiren pres yerlerinin ürünleri belirli bir oranda kişilere hitap eder. İşletme yerlerinin erek kitlelerinden bulunan yoğaltıcı gruplarının kızılışdataş kızılışkatilklarının her biri birbirinden ayrıdır. Bazı yoğaltıcı gruplarının para ve banka anaçı yöntemi ile kızılışdataş yapmayı tercih ederken para anaçı ve banka anaçı yoksuz zevat ise umumi olarak kapıda ödeme, havale/ EFT veya hareketli ödeme bozdurma yöntemi üzere seçenekleri tercih ederek kızılışdataş yamayı tercih eder.

Mobil ödeme yöntemi ülkemiz çapında kullanılmaya saksıladığından itibaren bu sistemi kullanan çok ziyade nüfus ortaya çıkmış durumdadır. Bu kişilerin bir kısmı fiziki salon yerlerinde Mobil temassız ödeme yöntemini tercih ederken birtakımsı da e-kâr sitelerinde bu tür ödeme yöntemini istimal etmek lüzum. Doğrusu kısaca bahsetmek gerekirse hareketli ödeme sistemi belde saha e- kâr firma yerleri ulaştığı erek kesime bir yeni zümre henüz eklemeyi başarmıştır. Bu da pres yerlerinin beylarında enseış yakalanmasına sebebiyet vermiştir. Sizde e- kâr sitenizde hareketli ödeme bozumu sistemine belde vererek, erek kitlenizde bulunan kişilere farklı bir ödeme alternatifi sunabilir ve beylarınızda henüz çok enseış yakalayabilirsiniz

https://guvenbozum.com/

mobil ödeme bozdurma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir