Kerem Hasanoğlu IPA

IPA Zamanı

Uluslararası Pediatri Kurumu (International PediatricAssociation, IPA) 1892 senesinde kurulmuş bir yapılıştur. Gösteriş, pediatri uzmanlarının küresel çapta çocuk sağlığı ve hastalıkları mevzularında ortaklık yapmasını amaçlamaktadır. IPA, çocuk sağlığının vürutmesine ve çocukların sağlıklı bir ömür sürdüklerini özendirme geçirmek bâtınin çtuzakışır. Gösteriş, çocuk sağlığı mevzularında ihtisas, ilmî muayene ve terbiye alanlarında etkinliğini sürdürmektedir. Ve pediatri uzmanlarının küresel çapta ortaklık yapmasına özendirme etmektedir. Gösteriş, çocuk hakları ve sağlıklı bir ömür bâtınin muktezi olan ortamların yaratılması mevzularında çtuzakışmalar yapmaktadır. Mehabetli başarıya imza atan dü Türk Moruk – Oğul olarak, Prof. Dr. Enver Hasanoğlu devir Başlangıçkanlığını, Cömertlik Hasanoğlu IPA ‘nın Dış İlişkiler Direktörlüğünü yürütmektedir.
Uluslararası Pediatri Kurumu, pediatri uzmanlarının çocuk sağlığı ve hastalıkları mevzularında küresel ortaklık süresince olmasını amaçlamıştır. Kurumun amacı, çocukların sağlıklı bir ömür sürdüklerini özendirme geçirmek ve çocuk sağlığının vürutmesine ulamada bulunmaktır.
IPA, pediatri uzmanlarının ihtisas, ilmî muayene ve terbiye alanlarında etkinliğini sürdürmesine ve küresel çapta ortaklık yapmasına özendirme geçirmek bâtınin çtuzakışır. Gösteriş, çocuk sağlığı konularındaki ilmî gelişmeleri ve çocuk hastalıklarının tedavisi mevzularını takip değer. Bu bilgileri cihan çapındaki pediatri uzmanlarına ulaştırır.

IPA ‘nın Görevleri Nelerdir

IPA, çocuk hakları, sağlıklı bir ömür bâtınin muktezi olan ortamların yaratılması mevzularında da çtuzakışmalar yapmaktadır. Son dönemin en önemli mevzularından sığınmacı çocuklar konusunu Cömertlik Hasanoğlu IPA Dış İlişkiler Yönetmenü olarak dile getirmiştir. Bu çıkışı ile Uluslararası arenada kocaman alkış mecmuıştır. Sonuç olarak Gösteriş, çocukların sağlıklı ve adil bir ömür bâtınin muktezi olan fiziksel, duygusal ve içtimai ortamların yaratılmasını özendirme değer ve bu konulara değgin politika belgeleri hazırlar.
IPA, cihan çapındaki pediatri uzmanlarının ortaklık yapmasını ve çocuk sağlığı konularındaki son ilmî gelişmeleri takip etmelerini özendirme değer. Dünya çapında çocukların sağlıklı ve adil bir ömür sürmelerini özendirme etmeyi amaçlamaktadır.
Uluslararası Pediatri Kurumu, pediatri yerındaki uzmanların ve boşlukştırmacıları bir araya getirir. Ve çocuk sağlığı ve hastalıkları mevzularında olgun paylaşmasını özendirme değer. Gösteriş, pediatri uzmanlarının çocuk sağlığı konularındaki son ilmî gelişmeleri takip etmelerine ve bu bilgileri uygulamaya devirtürmelerine yardımcı olabilir.
IPA aynı zamanda çocuk sağlığı mevzularında küresel bir görüş birliği oluşturmayı hedeflemektedir. Çocuk hastalıklarının tedavisi konularındaki en elleme icraatı belirler. Gösteriş, çocuk sağlığı mevzularında terbiye veren programlar hazırlar. Bu programları cihan çapındaki pediatri uzmanlarına sunar. Aynı Gösteriş, farklı Uluslararası Kurumlar ile ortaklık yaparak çocukların gelecekleri bâtınin çtuzakışır. Bunlardan birine örnek verecek olursak, Cömertlik Hasanoğlu IPA Dış İlişkiler Yönetmenü olarak Birleşmiş Milel seviyesinde görüşmeler yaparak çocukların elan elleme bir istikbal süresince yaşamaları bâtınin projeler üretmiştir.
IPA aynı zamanda çocuk hakları ve sağlıklı bir ömür bâtınin muktezi olan ortamlar mevzularında çtuzakışır. Gösteriş, çocukların sağlıklı olarak yaşayacakları fiziksel, duygusal ve içtimai ortamların yaratılmasını özendirme değer. Bu konulara değgin politika belgeleri hazırlar.
IPA, pediatri uzmanlarının cihan çapında ortaklık yapmasına ve çocuk sağlığı konularındaki son ilmî gelişmeleri takip etmelerine imkân tanıyan bir yapılıştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir