Heets Satın Al

Heets, elektronik sigara yahut IQOS aletı kullanılan bir duman ürünüdür. Bir IQOS aletinda ısıtılmış duman mahal almış olduğundan, sigaraya benzemekle baş başa, kökleşik sigaralardan farklıdır. Heets, duman yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza duraksız konulabilen değersiz parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara aletinda ısıtılır ve bu sayede tütün yerine buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, kökleşik sigaralardaki kadar yanma hizmetlemi gerçekleştirmezler. IQOS aletı kullanan eşhas karınin bir alternatif olarak sunulan Heets, bazı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın yutmak karınin belli yaş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen ve piyasaya güruhlen bir duman ürünüdür. PMI, cihan genelinde en koskocaman duman şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 senesinde teşhistmıştır. Heets’in amacı, sigara içme aldatmaışhunrizklarını takas etmek ve insanoğluın henüz az zararlı bir seçenek https://sigaramiz10.com/heets sunmak karınin kökleşik sigaraların yerine geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine oranlı olanı seçebilirler. Lezzetler beyninde mentol, nane, çikolata, vanilya kadar seçenekler bulunabilir. Hassaten, nikotin miktarları da başkalık gösterir ve kullanıcının tercihine bağlamlı olarak seçilebilir.

IQOS aletı, Heets tasarrufı karınin mutasavvertır. Cihaz, dumanü 350°C’ye denli ısıtır ve bu sayede Heets’in karınindeki duman özlerinin buharlaşmasını esenlar. Bu muamele, dumanün yanması yerine, buharlaşması dolayısıyla açığa çısoy kimyasalların azaltılmasına yardımcı olur. Bu nedenle, IQOS aletı ve Heets ürünleri, kökleşik sigaralara için henüz az zararlı olarak ikrar edilirler.

Heets ürünleri, bazı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın yutmak karınin belli yaş sınırlamaları bulunabilir. Hassaten, tasarrufı da yöresel yasalara kapalıdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunmuş olduğunuz ülkenin dayalı legal düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in kökleşik sigaralardan henüz az zararlı olduğu iddiası, PMI tarafından meydana getirilen tetkikat ve testler sonucunda ortaya konulmuştur. Ancak, ürünün kolaylıkla heets tasarrufı dolayısıyla, bazı uzmanlar tarafından elektronik sigara kadar başka duman ürünleri kadar bağımlılık yapıcı olabileceği dair uyarılar yapılmaktadır.

Heets’in piyasaya güruhlmesi, cihan genelinde çeşitli tartışmalara münasebet olmuştur. Bazı sıhhat örgütleri, Heets kadar duman ürünleri için endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, sevgi hastalıkları ve başka sıhhat sorunlarına münasebet olabileceğinden kuşku etmektedirler. Hassaten, duman ürünlerinin dinçler üzerindeki etkileri bile dil dalaşı konusu olmuştur.

Bununla baş başa, bazı uzmanlar, Heets ürünlerinin kökleşik sigaralara için henüz az zararlı bulunduğunu ve sigara bırakma yönünde bir kadem olabileceğini savunmaktadırlar. Bazı ülkeler, Heets kadar ısıtılmış duman ürünlerini kökleşik sigaralara alternatif olarak teşhismlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çaldatmaışan eşhas karınin tercih edilebilecek bir seçenek olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in kökleşik sigaralara için henüz az zararlı olduğu iddiası halen dil dalaşı konusu olsa da, ürünün tasarrufı derece derece yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, duman mamulleri yasalarına oranlı şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki legal düzenlemelere ve sıhhat önerilerine oranlı şekilde kullanmalıdırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir